Met deze vilten figuren bent u verzekerd van vrolijke feestdagen. In deze sample club willen we twee ontwerpideeën met u delen: een lasergesneden cadeaukaarthouder met kleine kerstkousen, en lasergesneden vilten figuren om uw eigen hangende kerstkous te maken. Bovendien kunt u de cadeaukaarthouders hergebruiken en als versiering in de boom hangen. Bekijk de video of de instructies hieronder en u maakt in een paar minuten uw eigen figuren voor de feestdagen!
Benodigde materialen
- Vilt
- Hobbylijm
- Kousen (optioneel)
- Epilog-lasersysteem
We hebben een Fusion Pro 24 van 80 watt gebruikt:
Vectorsnijden - snelheid: 100% // vermogen: 25% // frequentie: 25%
Stap 1: het beeldmateriaal voorbereiden
Pas eerst uw illustraties aan, als dat nodig is.
Stap 2: bepaal uw parameters
Probeer verschillende snelheids-, vermogens- en frequentie-instellingen voor uw vilt. Er is over het algemeen niet al te veel vermogen nodig om deze stof te snijden. Wij hebben 100% snelheid, 25% vermogen en 25% frequentie gebruikt op een Fusion Pro 24 van 80 watt.
Tip voor de instellingen: neem een klein stukje extra vilt dat u niet gaat gebruiken en test uw instellingen door een klein vierkantje uit te snijden. Op deze manier kunt u uw instellingen nauwkeurig afstemmen! Voer uw instellingen in op het dashboard en stuur de opdracht naar de laser.

Stap 3: uw materiaal voorbereiden
Leg uw vellen vilt op het laseroppervlak, sluit het deksel en voer de taak uit.

Stap 4: Assemblage
Als de taak uitgevoerd is, kunt u uw vilten kerstkousen in elkaar zetten zoals u maar wilt! Zorg ervoor dat u een zwaar voorwerp op de kerstkousen en/of stukken vilt legt zodat ze goed aan elkaar blijven zitten tijdens het drogen. Wij hebben een stapel houten planken gebruikt, maar elk zwaar voorwerp is prima.



Waar kunt u lasergesneden vilten kerstkousen verkopen?
- Bij displays met cadeaukaarten in winkels
- Ambachtelijke beurzen
- Webwinkels